Eva M design

Když jsem hledala, co bych tak pěkného mohla ještě zde prodávat, narazila jsem na Eva M design - sukýnky a čelenky se mi tak zalíbily, že jsem paní oslovila a domluvily jsme se na spolupráci. Teď máte možnost přečíst si její příběh :)

 

Jmenuji se Eva Mrovcová a jsem především máma dvou úžasných chlapečků: Štěpánka (7roků ), který půjde v září do první třídy a Adámka (4,5roku). Za pár týdnů (v srpnu) přibude do naší party další člen, jestli klouček či holčička nevíme, bude to překvápko pro nás všechny :)
Velkou oporou a věčnou inspirací je (krom mých dětí) především můj muž, který mně podporuje ve všem, co dělám a díky němu mohu dělat to, co mně baví a neskutečně naplňuje.

Jsem taky snílek a kreativní duše, miluji fotky, fotografování a vše dohromady je tak trochu má práce i koníček...
Nedá se říct, kdy přesně jsem začala tvořit, ono to vznikalo postupně, ale po narození druhého syna jsem se rozhodla, že se naučím háčkovat. Byl rok 2011...a protože jsem to opravdu chtěla umět, proseděla jsem dlouhé hodiny s klubíčkem příze a háčkem v ruce a háčkovala a zase párala a pak jednoho dne jsem najednou byla s dílem spokojená. Ale nestačilo mi to, chtěla jsem být stále lepší, tak jsem plodila jednu čepičku za druhou a postupně se mi v hlavě rodily nápady, co jak udělat...tak jsem se postupně vyvíjela a na popud svého muže jsem založila svůj profil na Fléru a na FB. Tak vznikla má značka eva M design, handmade with love.
Začala jsem háčkováním, postupně se naučila plést a pak koupila i šicí stroj, abych mohla čepičku případně podšít a tak jsem se naučila šít... Každé mé dílo vzniká delší dobu a je to ucelený proces kdy mám nejprve nějakou představu, pak ji realizuji a pak, až je dílko jakž takž hotové, začínám se zdobením, aby vzniklo ucelené dílo, aby bylo sladěné do posledního detailu, aby vše ladilo se vším...a už zdaleka neháčkuji a nepletu jen čepičky...postupně jsem zkusila sukýnky, šatičky, deky do kočárku, háčkované hračky a momentálně vymýšlím kolekci pletených dupaček a lacláčků na newborn focení, ale i na běžné nošení pro miminka a tvořím novou kolekci  čelenek pro mimi princezny a větší holčičky.
Miluji přírodní materiály, mám ráda hlavně přírodní příze, ne ty umělé, krajku, bavlnu, hedvábí, květy, které ručně vyrábím ze saténu či šifónu, dřevěné či kokosové knoflíky...atd :-) a taky ráda materiály různě kombinuji.
A protože jsem taky tak trochu fotograf, testuji své výtvory přímo na miminkách...tím pádem se mi daří skloubit dohromady dvě mé velké vášně-tvoření a focení... :)
Do budoucna bych si moc přála, aby mně mé nápady neopouštěly....abych byla schopná vymýšlet pořád něco nového, neotřelého, neokoukaného a přitom krásného. Aby byly všichni mí zákazníci spokojení, aby jim má dílka dělaly mnoho radosti a aby se prostě líbily.
A protože jsem velký puntičkář, hodně si dávám záležet taky na obalu a na tom, jak balíček vypadá, když dorazí k novému majiteli a mám radost z každé pozitivní reakce, ať už na zabalení výrobku, tak i na výrobek samotný. To mně neskutečně naplňuje a posouvá dál :)

Fotogalerie