+420 723 058 864      info@u3prcku.cz      Facebook      Twitter   

Menu

Nákrčník bavlna Slečna na kole Modrá Unuo

 

„Vem si nákrčník Evžene!" řekla maminka Julča. „Nevezmu, v šále mi bude horko a všude ji vyválím...."  „Ále co to povídáš ,jaká šála, přeci nákrčník!" „ Ten jen oblékneš a nikde jej neztratíš, ani se o něj nezachytíš, navíc je z příjemné bavlny, bude ti v něm příjemně od rána do večera, jen si ho zkus! Navíc ani ty, takový moták, se do něj nezamotáš a navlíkneš jej i bez pomoci paní učitelky!"

Designové nákrčníky Unuo jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších bavln na trhu a zajišťují dlouhodobou stálobarevnost a jsou příjemné na dotyk. Bavlněné čepice i nákrčníky se hodí do počasí, kdy ještě váháte, zda je čepička či šála třeba. Ty z úpletu jsou tenčí do kočárku nebo jen tak pro jistotu na cestu do školy a školky. Naopak ty z teplákoviny už opravdu i zahřejí. Nákrčníky díky svému delšímu střihu sluší každému dítěti a krásně přilnou, jelikož pruží.

Péče:
žehlení: ANO
aviváž: ANO
sušička: ANO
bělení: NE
praní: 40° C (můžete prát i na 60° C, ale vyšší teploty mají za následek rychlejší oprání barev)

Julča radí:
Lze prát každý den v běžném pracím prostředku.
Nedoporučujeme sušit na velmi horkém topení.
Ideálním společníkem k bundičkám a kalhotám Unuo.
Vhodný od 1 roku, ale navlékne i dospělý.

Dětské bavlněné nákrčníky Unuo jsou vyrobeny v České republice a materiál splňuje atest pro děti do tří let. Jarní/podzimní nákrčníky skvěle doplňují Unuo kolekci funkčního oblečení pro děti.

Výrobce Unuo
Dostupnost skladem 1 ks
Cena
149 Kč včetně DPH
 
ks