Pár vět na úvod ...

Díky za návštěvu mého eshopu, vítám Vás ! 

Nabízím zde látkové pleny a oblečení pro děti převážně českých značek a menších šicích dílen. Jsou to značky, se kterými mám buď vlastní zkušenost a jejich zboží jsem si oblíbila, nebo mě zaujaly a chci je vyzkoušet na svých dětech. Kromě samotného eshopu zde najdete i další kategorie. Jednou z nich je "Blog" , kam budou čas od času přibývat články, postřehy, recenze plen atd. - zkrátka co mě zrovna k látkování napadne a budu mít potřebu o tom něco napsat.

Další kategorií jsou "Příběhy značek" . Zde si můžete přečíst něco o značkách, které tu nabízím. Jsem ráda, že příběhy poslala většina firem, které jsem oslovila, přijde mi totiž zajímavé přečíst si něco o lidech, kteří vlastně ušili Vaši oblíbenou plenku...

Kategorii "Zpětná vazba" chci věnovat Vám - zákazníkům, abyste měli možnost vyjádřit svůj názor na zde nabízené plenky, poslat třeba fotku nebo svůj vlastní příběh, který budeme moct zde zveřejnit.

Tento eshop jsem vytvořila, protože mě baví přebalovat své děti do látky a myslím si, že je potřeba aby se o látkování dozvídalo víc a víc maminek. Mám zkušenost s mnoha značkami a proto Vám i ráda poradím s látkovou výbavou.

Pokud jsi maminka, která zatím o látkování uvažuje, nebo se v tom množství informací ztrácí, neváhej mě kontaktovat na email info@u3prcku.cz nebo přes kontaktní formulář zde na stránkách. Můžeme spolu vše ohledně látkování probrat :)

Přeji si, aby se Vám tu líbilo a příjemně nakupovalo

Bára