+420 723 058 864      info@u3prcku.cz      Facebook      Twitter   

Menu

Sada dřevěných misek lollipop, 5 dílů Grimm´s

 

Sada dřevěných misek v barvách růžová až žlutá z masivního dřeva je všestranná hračka pro děti. Nejmenší děti misky nasouvají do sebe, staví na sebe, řadí podle velikosti, třídí do nich různé maličkosti a opět je vysypávají. Misky jsou později vhodné do dětské kuchyňky a také se pod nimi mohou uschovat různé předměty, které musí děti poznat po sluchu. Starší děti misky využijí pro uschování svých pokladů či jako ozdobu a dekoraci svého pokojíčku. Misky jsou ručně vyráběny z masivního dřeva, největší miska má průměr 9 cm. Vhodné pro děti od 1 roku.

Velikost: 9x9 cm

Hledáte hračku pro děti okolo jednoho roku? Misky, krabičky, věže a pyramidy jsou tou správnou a vhodnou hračkou pro tento věk. Malé děti objevují nové, skládají, třídí, nasouvají, přeskládávají, řadí jednotlivé dílky – to je jejich nejoblíbenější činnost. A když hračka nabízí dítěti široké možnosti využití, bude je doprovázet dlouhou dobu. Hračky Grimm's jsou úžasně barevné, děti se brzy naučí barvičky pojmenovat. Dále se učí rozlišovat věci malé a velké, světlé a tmavé. Tyto hračky rozvíjí motoriku dětí a senzomotoriku. Hračky Grimm's jsou vyrobeny z evropských dřevin, jsou ošetřeny ekologickými barvami a olejem a voskem, takže příjemně voní po přírodě. Dřevěné hračky Grimm's navíc vynikají svoji neobyčejně krásnou, ladivou a zářivou barevností.

Hračky Grimm´s mají jednoduché tvary a krásné barevné provedení. Tím podporují a vyzdvihují vlastní kreativitu dětí a dávají jim prostor pro rozvoj jejich tvořivosti. Hračky jsou pedagogicky velice hodnotné. Jejich základ tvoří Waldorfská pedagogika, jejíž aspekty se firma snaží při návrhu, vývoji a výrobě hraček co nejvíce zohlednit. Stále více nabývá na významu také pedagogika Montessori. Účelem těchto hraček je v co nejširším záběru podporovat vývoj všech smyslů dětí, aby se mohly co nejbohatěji rozvíjet

Výrobce Grimm´s
Dostupnost skladem 1 ks
Nová cena
559 Kč včetně DPH
Původní cena
621 Kč
 
ks