+420 723 058 864      info@u3prcku.cz      Facebook      Twitter   

Menu

Softshellové kalhoty 6-9 měsíců SLEVA Unuo

 

Dětské softshellové kalhoty jsou vlajkovou lodí značky Unuo a jejich vlastnosti si zamiluje každá maminka malého rošťáka! Kalhoty krásně padnou a tak výborně plní svou termoizolační funkci. Náplet v pase je vyšší a tedy nahradí kombinézu a nepotáhne Vašemu miláčkovi na záda. Další vychytávka je v nohavici, kde se žížalí další náplet, aby nohavice nenabíraly sníh a vodu v různých plískanicích. Výhodou nápletu je variabilita délky kalhot a i v šátku/nosítku jsou kotníčky a zádíčka Vašeho děťátka v teplíčku. Vyzkoušejte naše super gatě a šup na saně!

Složení:
Hlavní materiál (softshell): 100% polyester + TPU membrána 10000 mmH2O  /3000 g/m2/24hod
Náplet: 96% bavlna, 4% lycra

Péče:
žehlení: NE
aviváž: NE
sušička: NE
bělení: NE
ocet: NE
praní: 40 st.

Julča radí:
Ideálním společníkem jsou tyto kalhoty do školky či do školy. Drobnější nečistoty je možné otřít vlhkým ubrouskem. Pod - 5 st. doporučujeme přidat bavlněné punčošky nebo tepláčky. Na topení a v sušičce raději nesušit! Na moderní funkční materiály nepoužívejte aviváž! Kalhoty i jiné oblečení pro Vašeho drobečka můžete opatřit reflexními nažehlovačkami pro větší bezpečí malých capartů!

 

Unuo dětské softshellové kalhoty ideální do každého počasí. Kalhoty jsou vhodné na nošení v šátku ale i pro plenkující děti.

Výrobce Unuo
Zvolená varianta Žluto-Zelená
Dostupnost skladem 1 ks
Nová cena
199 Kč včetně DPH
Původní cena
269 Kč
 
ks