+420 723 058 864      info@u3prcku.cz      Facebook      Twitter   

Menu

Zelená kapsička-naplňuj znovu a znovu! 1ks

 

Zelené kapsičky jsou trvanlivé a vhodné do myčky i mrazáku a výborné na cesty! Jsou vyrobeny bez obsahu BPA, ftalátů, olova a PVC.

Kapsičky můžete naplnit jogurtem, ovocným pyré, maso-zeleninovým příkrmem nebo čímkoli, co Vás napadne. Po naplnění stačí pohodlně uzavřít zipový uzávěr v horní části. Kapsičky také samy stojí, takže naplnění a uložení je o to snadnější. Výborně se hodí na jídlo pro kojence/batole nebo jako snack pro starší dítě. Jsou báječné zejména na cesty, kdy je použití běžné přesnídávky složitější - dítě se s kapsičkou nají bez zašpinění. Prázdnou kapsičku zase zašroubujete víčkem a doma umyjete. Kapsičky jsou velmi skladné. Vydrží 50+ použití – jsou ekologické a levné.

Jak na kapsičku?

1) Před prvním použitím odstraňte víčko a obal nafoukněte do tvaru.

2) Zašroubujte víčko zpět a otevřete kapsičku plastovým zipem nahoře

3) Naplňte kapsičku lžičkou či přes trychtýř

4) Uzavřete plastový zip a přejeďte prstem pro 100% uzavření

5) Sbalte s sebou a můžete podávat kdekoliv a kdykoliv :)

Kapsičku je možné umýt v horní části myčky. Umístěte ji dnem vzhůru na hroty police. Je dobré kapsičku před vložením do myčky vypláchnout. 

Můžete ji také jednoduše umýt ručně - kapsičku vypláchněte a vymyjte houbičkou či kartáčkem na nádobí.

Pokud vaříte větší dávky jídla, můžete zamrazit jednotlivé porce primo v kapsičkách. Kapsičku můžete ohřát v teplé vodní lázni, nebo ji jednoduše ráno vytáhněte a odpolední svačina je připravena. (nedoporučuje se dávat do mikrovlnky)

Krmení z kapsičky je pohodlné, čisté a děti baví. 

1 kapsička - 200 ml

Zelená kapsička je znovupoužitelný obal na jídlo pro děti i dospělé. Vy i Vaše děti si ji jistě zamilujete. Kapsičky jsou krásně zelenkavé, ekologické a ještě s nimi ušetříte za obyčejné jednorázové kapsičky, které se po jednom použití vyhodí. Báječně se hodí na i cesty !

Výrobce Little green pouch
Dostupnost není skladem
Cena
89 Kč včetně DPH
 
ks