+420 723 058 864      info@u3prcku.cz      Facebook      Twitter   

Menu

Bryndák NEO růžový

 

Mise za čistá dětská trička započala 

Někdo tomu říká papání, někdo hamání, ale my rodiče to známe spíš jako boj čistě vypraných triček s přesnídávkou. Český neoprenový bryndák NEO chrání před kousky oběda či svačiny vlastním tělem. A to doslova.

NEO má záchytnou kapsu, která chytá všechny drobky a kapky, které neskončí v bříšku. Nic tak nekápne na klín ani na tričko. Bryndák je oboustranný – jedna strana s kapsou, druhá bez.

Podívejte se na video, jak bryndák NEO funguje.

A protože kapající přesnídávka někdy dokáže vytvořit úplnou potopu, vyrobili jsme NEO z materiálu pro potápěče. Neopren dětskou pokožku nedráždí, nezůstávají na něm skvrny a jídlo po něm nestéká tak jak po plastových bryndácích. NEO snadno opláchnete ve dřezu nebo hodíte do pračky na 30 °C a za chvilku je znovu suchý.

Speciální suchý zip neškrábe a netrhá oblečení. NEO je navíc ideální na cestování. Po jídle dáte lžičku do záchytné kapsy, srolujete bryndák a vložíte do ručně šitého cestovního vaku. Mise za čistá dětská trička začala! Přidejte se také!

Hlavní výhody NEO
*Velká záchytná kapsa na tekutiny a zbytky jídla
*Oboustranné provedení s kapsou i bez
*Neopren nepropustí vlhko a nezpůsobuje vyrážky ani opruzeniny
*Jen tak se neušpiní – zbytky jídla odstraníte ve dřezu nebo v pračce
*Praktický cestovní obal ušitý v české chráněné dílně - součástí balení !

Holky na NEO ocení spíše to, že nedráždí pokožku, zapínání za krkem, které díky speciálnímu suchému zipu netrhá oblečení, praktický obal a... dá se prát v pračce i v dětské kuchyňce v umyvadélku.

Výrobce Beatitudo
Dostupnost skladem 2 ks
Nová cena
230 Kč včetně DPH
Původní cena
275 Kč
 
ks