+420 723 058 864      info@u3prcku.cz      Facebook      Twitter   

Menu

Separační plena Triangl holčičí Unuo

 

Fleecová separační plena zajistí pocit sucha na prdelce a Vaše miminko tak může klidně spát. Ač jsou separační pleny vyrobeny z umělého materiálu, jsou pratelné a to z nich dělá vítěze v soutěži eko produktů. Julča je však holka férová a musí Vás upozornit, že ne každá dětská prdelka zvládá fleecové separační pleny bez puntíků a začervenání! Zejména se jedná o velmi malá miminka, v případě  "alergické" reakce počkejte s jejich používáním na pozdější věk a zatím používejte ty jednorázové. Separační pleny velmi doporučujeme, zejména pokud používáte krémy na opruzeniny, jelikož ty pak nemastí plenu samotnou a nesnižuje se tak savost pleny.

Proč koupit:
*ekologické
*finančně výhodné
*vyrobeno v České republice
*jemné pro zadeček Vašeho dítěte
*opakovaně použitelné
*životnost až 3000 praní
*rychleschnoucí
*heboučké
*vyrobeny ze super jemného a prodyšného fleecu

Péče:
žehlení: NE
aviváž: NE
sušička: ANO
bělení: NE
ocet: ANO
praní: 60 st.
předepraná: ANO, přesto před prvním použitím doporučuji vyprat na 60 st.!

Julča radí:
Separační plenu vlož přímo k zadečku, jako poslední vrstvu před zapnutím pleny miminka.
Fleků se nejlépe zbavíš žlučovým mýdlem. Pokud chceš plenu zachovat i pro další pokolení, uchovávej pleny v kýblu ideálně nasucho a per nejpozději do dvou dnů ode dne ušpinění. Před skladováním plenu předeper! Pro miminko doporučuji 15 -20 těchto plen.

Julča navrhla separační plenu do každé vícevelikostní kalhotkové pleny, ale i do novorozenecké látkové pleny či všude tam, kde ji maminka právě potřebuje! Kalhotovky jsou Julčinou chloubou a proto chce, aby maminkám zůstaly dlouho bez fleků a k tomu právě slouží separační plena, ze které se snadno každá nečistota vypere.

Výrobce Unuo
Dostupnost skladem 5 ks
Nová cena
19 Kč včetně DPH
Původní cena
29 Kč
 
ks