+420 723 058 864      info@u3prcku.cz      Facebook      Twitter   

Menu

Separační pleny flísové 5ks Bamboolik

Separační pleny Bamboolik z tenkého polyesterového flísu s protižmolkovací úpravou se vkládají do plenky jako 1. vrstva přímo k zadečku dítěte a zajišťují mu pocit sucha. Po pokakání z nich jde obsah jednoduše sklepnout do wc nebo spláchnout proudem vody, dále se perou v automatické pračce s ostatními plenami.

Údržba je velmi jednoduchá: Perte na 60° v automatické pračce, předepírat v ruce není nutné, stačí hrubší nečistoty odstranit do wc a plenku opláchnout pod vodou nebo použít program předepírky vaší pračky. Bleskově schnou i volně zavěšené, můžete je sušit i v sušičce nebo na topení.

TIP:
Separační plenky jako součást přípravy na trénink na nočník:

Flís udrží Vaše miminko dokonale v suchu a pohodlí a je proto vhodný především pro novorozence a malé kojence. Ti se tak učí, že „normální je být v suchu“. V cca 6 měsících věku můžeme začít separační plenky v době bdělosti a společné hry vynechávat, čímž se kůže děťátka dostane do kontaktu s materiálem plenky, který je po počůrání mokrý na dotek. Dává tím děťátku zpětnou vazbu, že když se vyčurá, „něco se stane“. Děťátko na novou situaci reaguje, začne se „ošívat“ apod., čímž dává mamince signál, že je počurané. Když maminka rychle zareaguje a dítě přebalí, dává dítěti jasnou informaci: normální je být v suchu a když dá mamince vědět, ona mu sucho zařídí.

Rozměr: 28 x 14 cm

Separační plena Bamboolik je zázračný produkt pro moderní rodiče – slouží k rychlému a jednoduchému odstranění stolice a současně poskytuje dítěti pocit sucha i po počurání.

Výrobce Bamboolik
Dostupnost skladem 1 ks
Nová cena
75 Kč včetně DPH
Původní cena
89 Kč
 
ks