+420 723 058 864      info@u3prcku.cz      Facebook      Twitter   

Menu

Zebra&Me Chef - Jídelní plnitelná kapsička 2ks

 

 

Kapsičky Zebra&Me jsou trvanlivé, vhodné do myčky i mrazáku a výborné na cesty! Jsou vyrobeny bez obsahu BPA, ftalátů, olova a PVC.

Ideální řešení:

Venku a na cestách - žádné lžičky, žádné talířky či sklenice, žádný nepořádek. I bez pomoci máminých rukou, jednoduše, samostatně a s radostí. V autě, v letadle, v parku, u vody, ve školce, na návštěvě, či na nákupech. Ať jste kdekoliv, Vaše děti si mohou užívat zdravé papání z oblíbené kapsičky.

Při alergii / dietě - domácí dobroty bez alergenů, přísad a konzervantů můžete nyní dopřát svým nejmilejším i ve formě oblíbených kapsiček. Díky nim přesně víte, co je uvnitř a na tom přeci záleží nejvíce!

Při odmítání stravy - dětem se naše kapsičky díky veselému designu velice líbí. Jsou nadšené, že se mohou krmit zcela samostatně a bez pomoci dospělých. Ani je nenapadne protestovat proti mrkvičce či špenátu. Nyní máte plnou kontrolu nad nutričním příjmem svých dětí.

Jak na kapsičku?

1) Ujistěte se, že víčko je správně zašroubované

2) Naplňte kapsičku lžičkou, přes trychtýř, nebo jednoduše nalijte Vaši dobrotu přes otevřený zip na spodní části kapsičky. Vyvarujte se horkému obsahu, mohli byste se spálit

3) Abyste zajistili bezchybné těsnění, naplňte kapsičku jen do ¾ obsahu a důkladně uzavřete zip a přejeďte prstem pro 100% uzavření

4) Sbalte s sebou a můžete podávat kdekoliv a kdykoliv :) Naplněné kapsičky můžete také zamrazit. Nepřeplňujte, obsah se zmrazením zvětší. Pro ohřev stravy ponořte kapsičku do teplé vody

Kapsičku je možné umýt v horní části myčky. Umístěte ji dnem vzhůru na hroty police. Je dobré kapsičku před vložením do myčky vypláchnout. 

Můžete ji také jednoduše umýt ručně - kapsičku vypláchněte a vymyjte houbičkou či kartáčkem na nádobí.

Pokud vaříte větší dávky jídla, můžete zamrazit jednotlivé porce přímo v kapsičkách. Kapsičku můžete ohřát v teplé vodní lázni, nebo ji jednoduše ráno vytáhněte a odpolední svačina je připravena. (nedoporučuje se dávat do mikrovlnky)

Krmení z kapsičky je pohodlné, čisté a děti baví. 

Balení obsahuje 2 kapsičky po 150 ml

Naplňte oblíbeným kašovitým příkrmem, ovocným nebo zeleninovým pyré, smoothie, jogurtem nebo krémovým dezertem...

Zebra&Me kapsička je znovupoužitelný obal na jídlo pro děti i dospělé. Vy i Vaše děti si ji jistě zamilujete. Kapsičky jsou krásné, ekologické a ještě s nimi ušetříte za obyčejné jednorázové kapsičky, které se po jednom použití vyhodí. Báječně se hodí na i cesty !

Balení obsahuje 2ks kapsiček - 1x design Zebra Chef a 1x design Zebra

Výrobce Zebra&Me
Dostupnost skladem 2 ks
Cena
99 Kč včetně DPH
 
ks